Túraautó-vb - Michelisz negyeddikként végzett összetettben

Budapest/Makaó, 2014. november 16., vasárnap (MTI) - Pályafutása legjobb eredményét elérve Michelisz Norbert a túraautó-világbajnokság (WTCC) összetett pontversenyének negyedik helyén végzett.

A Zengő Motorsport pilótája a csapat közleménye szerint vasárnap a szezonzáró makaói nagydíj első versenyén a második helyen végzett, míg a második futamban negyedikként intették le.     A világbajnoki címet az argentin José Maria Lopez nyerte két francia, Yvan Muller és a kilencszeres ralivilágbajnok francia Sebastien Loeb előtt. Michelisz így három Citroënnel versenyző pilóta mögött végzett a negyedik helyen Honda Civicjével, megelőzve a japán cég két gyári pilótáját, a portugál Tiago Monteirót és az olasz Gabriele Tarquinit.